نفرات برتر بازی های کشوری ام اس معرفی شدند

بازی های کشوری ام اس با اعلام نفرات برتر در گرگان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، اولین دوره بازی های کشوری ام اس عصر امروز در گرگان پایان یافت و مراسم اختتامیه این بازی ها با حضور مسئولان فدراسیون، مدیرعامل انجمن ام اس ایران، دکتر طیبی مدیرکل ورزش و جوانان و مهندس چراغعلی مدیرکل امور اجتماعی استانداری در سالن صدا و‌ سیما مرکز گلستان برگزار شد.

شهبازی نایب رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا: اولین دوره بازی های کشوری ام اس و دومین دوره کلاس های آموزشی این فدراسیون به خوبی در گرگان برگزار شد.

شهبازی نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در این مراسم با اشاره به تعامل خوب فدراسیون و انجمن ام اس ایران گفت: برنامه های گروه ام اس با تاکید و‌ پیشنهاد سرخانم دکتر هاشمی در تقویم فدراسیون قرار گرفت و برگزاری این بازی ها با هماهنگی ها و پیگیری های دلسوزانه سرکارخانم دکتر فرهادی زاد دبیر فدراسیون محقق شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در ادامه استان گلستان را میزبان شایسته ای برای ورزشکاران ام اس و همچنین برگزاری دوره های آموزشی این فدراسیون نام برد.

 

در پایان مراسم و در مجموع رشته های دارت و شطرنج استان های تهران، اصفهان و خراسان شمالی در بخش بانوان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش آقایان استان های گلستان، کردستان و تهران اول تا سوم شدند. همچنین از کوچکترین، بزرگترین، بازیکن اخلاق و فنی ترین بازیکن هر رشته تقدیر به عمل آمد. نفرات برتر مسابقات انفرادی به ترتیب زیر معرفی می شوند:

 

دارت بانوان

اول: فاطمه سرنی- گلستان الف

دوم: آرزو عمادلو- گلستان ب

سوم: نرگس دل دات رامین- اصفهان

 

دارت آقایان

اول: ابوالفضل بیرقی- گلستان الف

دوم: حسین رستمیان- خراسان شمالی

سوم: سید هادی حسینی- گلستان الف

 

 

شطرنج بانوان

اول: اشرف میرشجاعی- تهران

دوم: نسیم نادری- خراسان شمالی

سوم: ساغر سالم- گیلان

 

شطرنج آقایان

اول: سیروان محمدی-کردستان

دوم: مصطفی امطعه- سمنان

سوم: سعید کولیوند- لرستان

 

آخرین ویرایش در 1396/10/06

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top