جلسه انجمن های فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار شد

دومین نشست روسای انجمن های فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در سال جاری به منظور تنظیم تقویم ورزشی سال 1397 و بررسی رشته های جدید هر یک از گروه های بیماران خاص و پیوند اعضا امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، این نشست با حضور دبیر، مدیر کمیته مسابقات، مدیر اردوهای تمرینی، روابط عمومی و روسای 8 انجمن ورزشی تشکیل شد.
در ابتدای این نشست دکتر فرهادی زاد ضمن تقدیر از فعالیت انجمن های ورزشی توسعه و تقویت رشته های تحت پوشش را در سراسر استان ها ضروری دانست و گفت: رشته قایقرانی و پدل تنیس در سال 1396 به رشته های این فدراسیون اضافه شد؛ در صدد هستیم که رشته دوچرخه سواری برای بانوان و تنیس را نیز در این فدراسیون راه اندازی کنیم.
در ادامه رشته های تحت پوشش فدراسیون مورد بررسی قرار گرفتند و روسای انجمن ها در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی کشور شش گروه پیوند اعضا، دیابت، تالاسمی، ام اس، هموفیلی و همودیالیز، اردوهای آمادگی تیم های ملی پیوند اعضا برای مسابقات جهانی نیوکاسل و گسترش رشته مربوطه نقطه نظرات و برنامه های خود را ارائه کردند.
نرگس بهشتی، رینا فقیه، ریحانه حبیب پور، محمد حسین اقبالی، علیرضا بغدادی، محسن شیشه گرها، مهدی ممتاز امیری و وحید سبحانی به ترتیب به عنوان رئیس انجمن تیراندازی،  شطرنج، اسکواش، شنا، دارت، تنیس روی میز، پتانک و پزشکی در جلسه حاضر بودند.

آخرین ویرایش در 1396/10/18

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرقی، خیابان شهید وفا آذر شمالی، کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 2، واحد شماره 11

شماره تلفن: 44016368 - 44016369   -  نمابر: 44016370   -  کد پستی: 1481854851

Go to top