با برگزاری رقابت های پیوند اعضا قهرمانی کشور چهره تیم ها و استان ها برتر مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مسابقات که در 6 رشته ورزشی و به میزبانی استان های فارس، قزوین و تهران در آذرماه سال جاری برگزار شد در بخش آقایان استان های خوزستان، فارس و اصفهان به ترتیب رده های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در بخش بانوان نیز استان های اصفهان، تهران و فارس بالاتر از سایر رقبا قرار گرفتند. در این مسابقات 28 استان با مجموع 340 ورزشکار در 6 رشته ورزشی دوومیدانی، تنیس روی میز، دارت، اسکواش، پتانک و بدمینتون با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این مسابقات و در رشته های مختلف این نتایج به دست آمد:
رشته اسکواش
بانوان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: ستایش سادات محمدی – اصفهان
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: مرضیه یارخلجی – تهران
نفر دوم – فتانه فراهانی – مرکزی
نفر سوم: رسا راشدی – خراسان رضوی
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: آتنا سیری – تهران
آقایان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: میثم طالبی – مازندران
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: محمد جواد فلاحی – فارس
نفر دوم: بابک بهور – البرز
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: محسن مهری – تهران
نفر دوم: رضا عالمی – تهران
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: رضا اسکندری – قم
رشته بدمینتون:
بانوان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: زهرا حیدریان – کرمانشاه
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: مائده فتحی – مازندران
نفر دوم: سپیده مدنی خواجه – آذربایجان شرقی
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: اعظم زارعی – اصفهان
نفر دوم : سهیلا پوررضا – گیلان
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: رضوان نجارزاده – اصفهان
آقایان:
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: امیرحسن تقدیریان – خراسان رضوی
نفر دوم: محمد شیرزاد – خراسان شمالی
نفر سوم: مسعود فرزامی – کرمانشاه
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: حسین رضایی – آذربایجان شرقی
نفر دوم: حمزه پیرمرادیان – اصفهان
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: علی نجفی – مازندران
نفر دوم: بهروز سلیمی – زنجان
نفر سوم: یعقوب علی عباسی – قم
رشته پتانک
بانوان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول : فاطمه رمضانی – فارس
نفر دوم: صبا محمدی – زنجان
نفر سوم: آیسان بابانظر – تهران
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: فاطمه حسینیان – خراسان رضوی
نفر دوم: صبا زرین قلم – تهران
نفر سوم: زهرا اوسطی – زنجان
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: زهرا ملکی – زنجان
نفر دوم: زهرا ربیعی – سمنان
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: اعظم مردان دزفولی – فارس
نفر دوم: مرضیه فرحدل – خراسان شمالی
نفر سوم: شهناز عباسی – مرکزی
آقایان
رده سنی سنی 18 تا 29
نفر اول: امیرمحمد لک – مرکزی
نفر دوم: عبدالله فتحی – کردستان
نفر سوم: مهدی سلیمی – تهران
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: علیرضا روح پرورزاده – اصفهان
نفر دوم: فرشاد زندی – فارس
نفر سوم: علی تاجی – سمنان
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: شاهین خداوردیان – تهران
نفر دوم: محسن اکبرپور – خراسان رضوی
نفر سوم: حمیدرضا شیرزاد – کهگیلویه و بویراحمد
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: صمد امین صفایی – فارس
نفر دوم: ابوالفضل صفری – زنجان
رشته دارت:
بانوان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: فاطمه سعیدی – سمنان
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: مریم فریدونی – همدان
نفر دوم: رها رضایی فرد – فارس
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: اشرف مرادی- خراسان رضوی
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: فاطمه رهدار – سیستان و بلوچستان
آقایان
رده سنی 18 تا 29
نفر اول: محمد جواد نقی پور – مازندران
نفر دوم: زانکو الماسی – کردستان
نفر سوم: رضا رسایی – سمنان
رده سنی 30 تا 39
نفر اول: پیمان رضوی – آذربایجان شرقی
نفر دوم: ابراهیم طریقی – سیستان و بلوچستان
رده سنی 40 تا 49
نفر اول: اکبر فاتحی – کرمان
نفر دوم: علی تازیکه لمسکی – گلستان
نفر سوم: محمد علی جهانگیری – خوزستان
رده سنی 50 تا 59
نفر اول: مرتضی اردستانی – قم
نفر دوم: علی رهدار – سیستان و بلوچستان
نفر سوم: غلام محمدی – سیستان و بلوچستان
رده سنی 60 به بالا
نفر اول: صفر علی سلیمان پور – البرز
نفر دوم: امیر شاه ملکی – کردستان