چهارشنبه دوم اسفند ماه

نفرات و استان‌های برتر رقابت‌های تالاسمی قهرمانی کشور مشخص شدند

پرونده مسابقات تالاسمی آقایان با معرفی استان‌ها و نفرات برتر بسته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این دوره از مسابقات که در 7 رشته و از 27 مهرماه در رامسر آغاز شده بود استانهای اصفهان مازندران و کرمانشاه عناوین برتر را از آن خود کردند.

این مسابقات در 7 رشته بدمینتون، تیراندازی، تنیس روی میز، دارت، پتانک، شطرنج و شنا برگزار شد که در پایان این نتایج به دست آمد:

در رشته بدمینتون کمتر از ۳۰ سال

نفر اول امیرعباس تجرد از استان فارس

نفر دوم حسین شیبانی از استان البرز

نفر سوم علیرضا فیاضی از استان اردبیل

در رشته بدمینتون بالای ۳۰ سال

نفر اول مجید گیرنده از استان مازندران

نفر دوم رضا ابراهیم امینی از خوزستان

نفر سوم سید مجید آل عبایی از استان سمنان

در رشته تیراندازی کمتر از ۳۰ سال

نفر اول سیاوش رحیمی از استان چهارمحال و بختیاری

نفر دوم سجاد نوروزی از استان خراسان رضوی

نفر سوم حسین ابراهیمی از استان کرمانشاه

رشته تیراندازی بالای ۳۰ سال

نفر اول محمد رشیدی تبار از استان لرستان

نفر دوم حسین افضلی از استان کرمان

نفر سوم عبدالوهاب رحیمی از سیستان و بلوچستان

رشته تنیس روی میز کمتر از ۳۰ سال

نفر اول محمد اخلاق زاده از استان فارس

نفر دوم سید علی میر آیند از استان گلستان

نفر سوم محسن محمدیان از خوزستان

تنیس روی میز بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول عزیز عباسیان از استان اصفهان

نفر دوم شهرام احمدی از استان فارس

نفر سوم سجاد جعفری از استان چهارمحال و بختیاری

رشته دارت کمتر از ۳۰ سال

نفر اول حسین بصیر از استان اصفهان

نفر دوم امیررضا موفق از استان خوزستان

نفر سوم پژمان بادپا از استان فارس

رشته دارت بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول محمد رضازاده از استان مازندران

نفر دوم امین مصطفوی از استان کرمان

نفر سوم رضا تازیکه از استان گلستان

رشته پتانک کمتر از ۳۰ سال

نفر اول میلاد صحرانشین از استان لرستان

نفر دوم آرمین خالدیان از استان کردستان

نفر سوم ابوالفضل مرتضایی از استان یزد

رشته پتانک بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول اصغر خدایی از استان زنجان

نفر دوم امین مرادی از استان اصفهان

نفر سوم سعید علیپور از استان کهگیلویه و بویراحمد

رشته شطرنج کمتر از ۳۰ سال

نفر اول حسین فتحی پور از استان قم

نفر دوم حسین بخششی از استان یزد

نفر سوم محمد حسن پور پاکدل از آذربایجان شرقی

شطرنج بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول رضا نوروزپور از استان گیلان

نفر دوم رضا مالکی از استان خوزستان

نفر سوم ایمان بخششی از استان یزد

رشته شنا

ماده کرال سینه کمتر از ۳۰ سال

نفر اول مسعود فتاحی از کرمانشاه

نفر دوم شهریار اجل لوئیان از استان اصفهان

نفر سوم نیما حراجی از استان بوشهر

ماده کرال سینه بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول سعید کهنسال از استان مازندران

نفر دوم فرزین بدیعی از استان اصفهان 

نفر سوم میثم دادستان از استان کرمان

۵۰ متر قورباغه کمتر از ۳۰ سال

نفر اول مسعود فتاحی از استان کرمانشاه

نفردوم شهریار اجل لوئیان از استان اصفهان

نفر سوم نیما حراجی از استان بوشهر

۵۰ متر قورباغه بالاتر از ۳۰ سال

نفر اول فرزین بدیعی از استان اصفهان

نفر دوم سعید کهنسال از استان مازندران

نفر سوم میثم دادستان از استان کرمان