جمعه بیست و پنجم خرداد ماه

نفرات برتر مسابقات هموفیلی زنجان معرفی شدند

پرونده رقابت‌های هموفیلی زنجان با معرفی نفرات برتر بسته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، در این مسابقات که در سه رشته دارت، پتانک و شطرنج در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد نفرات برتر مشخص و معرفی شدند.

در این رویداد 26 ورزشکار در بخش بانوان و 38 ورزشکار در بخش آقایان از 17 استان کشور با هم به رقابت پرداختند که در پایان نفرات برتر به این شرح معرفی شدند:

بخش آقایان

پتانک 

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: محسن حق پذیر از خراسان جنوبی

نفر دوم: محمدباقر جعفرزاده از اصفهان

نفر سوم: ابوالفضل کاشی پزان از قم

سوم مشترک: مجتبی ضبا الدینی از کرمان

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: سید کاظم حسینی کیا از خراسان جنوبی

نفر دوم: سعید رمضانی از مرکزی

نفر سوم: امین یاری از آذربایجان شرقی

دارت

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: قاسم شاکری اصل از خراسان رضوی

نفر دوم: محسن قراباغی از همدان

نفر سوم: حسین ابارقی از کرمان

سوم مشترک: پیمان عباسی از زنجان

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: مجتبی حق پذیر از خراسان جنوبی

نفر دوم: مصطفی محسنی از اصفهان

نفر سوم: امیرحسین جلیلی از سمنان

سوم مشترک: عمر ریگی از سیستان و بلوچستان

شطرنج

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: احمد ساجدی از آذربایجان شرقی

نفر دوم: عباس حسین زاده از تهران

نفر سوم: سعید محمودی از اصفهان

سوم مشترک: یوسف ترابی از مرکزی

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: امیر سجاد خجسته از خراسان رضوی

نفر دوم: سینا سعیدا از تهران

نفر سوم: سید رضا ریحانی از فارس

سوم مشترک: محمد سینا دارایش از همدان

بخش بانوان

پتانک

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: سحر خلج از همدان

نفر دوم: شهره سعادت از اصفهان

نفر سوم: زهرا سلطان زاده از کرمان

سوم مشترک: فاطمه رضایی از منطقه آزاد اروند

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: زینب رهبران از آذربایجان شرقی

نفر دوم: مهلا نوایی از خراسان رضوی

نفر سوم: نگین لطفی از زنجان

دارت

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: محبوبه مرتضوی از اصفهان

نفر دوم: زهرا حیدری از همدان

نفر سوم: زینب حریری از قم

سوم مشترک: صدیقه نامدار از خراسان رضوی

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: مبینا محمودیان از سمنان

نفر دوم: کیمیا جوانبخت از اصفهان

نفر سوم: پریسا میر از سیستان و بلوچستان

سوم مشترک: رویا رستمی از کرمان

شطرنج

رده سنی بالای 30 سال

نفر اول: زینب غلامی از آذربایجان شرقی

نفر دوم: طیبه عباسیان از خراسان رضوی

نفر سوم: حکیمه مطور از منطقه آزاد اروند

رده سنی 18 تا 30 سال

نفر اول: مهشید مارزی از کرمان

نفر دوم: مهدیه حسین خانی از قم