یکشنبه سی و یکم تیر ماه

هفدهمین المپیاد ورزشی‌ بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان برگزار می‌شود

رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء خوزستان از برگزاری هفدهمین المپیاد ورزشی این هیات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، جمال فتاحی اظهار داشت: این المپیاد ورزشی به مدت ۲ روز و از ۳۱ خرداد تا یکم تیرماه در رشته‌های شطرنج، دارت، تنیس‌روی‌میز و تیراندازی در شهر اهواز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این المپیاد در دو بخش آقایان و بانوان در دو رده سنی کمتر و بالای ۳۵ سال، گفت:‌ در این دوره از مسابقات ۱۱۸ نفر از ۱۳ شهرستان حضور خواهند داشت، اسکان ورزشکاران در هتل فرهیختگان اهواز خواهد بود و جوایزی حدود ۱۵۰ میلیون تومان هم به برترین‌ها اهدا می‌شود.

رئیس هیات بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان خاطرنشان کرد: استقبال از مسابقات بسیار خوب بوده و مطمئنا برگزاری چنین رویدادهایی در روحیه ورزشکاران هیات ما که ورزشکارانی خاص محسوب می‌شوند، تاثیر بسیاری دارد. جا دارد از حمید بنی‌تمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و حامی همیشگی‌مان هم تشکر کنم.

وی عنوان کرد: از روزی که افتخار خدمت به ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضاء استان از سال ۱۳۸۷ را داشتم از هیچ کوششی برای رسیدن به موفقیت دریغ نکردم، سال گذشته نیز کسب عنوان قهرمانی پیوند اعضاء کشور، کسب عنوان سومی تیم تالاسمی بانوان، میزبانی اردوی تیم‌ملی فوتبال پیوند اعضاء، اعزام تیم تنیس روی میز آقایان و بانوان به کشور عمان، اعزام تمام گروه‌های بیماران خاص به مسابقات کشوری، برگزاری مجمع سالیانه و تجلیل از مدال‌آوران قهرمانی کشور با کسب ۲۷ مدال کشوری را داشتیم که امیدوارم در ادامه نیز شاهد روند موفقیت‌های ورزشکاران این استان باشیم.