یکشنبه سی و یکم تیر ماه

ابقای نامور به عنوان رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی

با برگزاری مجممع انتخاباتی هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا آذربایجان شرقی،‌ نامور به عنوان رییس این هیات در سمت خود ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مجمع انتخاباتی هیات آذربایجان شرقی امروز سه شنبه 29 خرداد ۱۴۰۳ با حضور ستوده نژاد مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به عنوان رییس مجمع و سیدمحسن موسوی دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به عنوان نایب رئیس مجمع در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که پس از رای‌گیری، سعید جعفری نامور با کسب 19 رای از 19 رای ماخوزه برای چهارسال آینده به عنوان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای آذربایجان شرقی در سمت خود ابقا شد.

در ادامه این نشست ناهید اشک‌ریز نایب رئیس اول، وحید علی‌پرست به عنوان خزانه دار، سعید انور خطیبی،‌ جاوید بنددخت و حامد علمیه نیز به عنوان اعضای هیات رئیسه و سعید رضایی به عنوان بازرس مشخص و معرفی شدند. در پایان این نشست ستوده‌نژاد با اشاره به عملکرد خوب این هیات از دست‌اندرکاران ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان تشکر و اعلام کرد مانند گذشته در کنار ورزشکاران و قهرمانان این هیات خواهد بود.