یکشنبه سی و یکم تیر ماه

اسبقیان: خدمت در فدراسیون ورزش بیماران خاص، مقدس و توشه آخرت است

معاون فرهنگی و ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: خدمت در این فدراسیون مقدس و توشه آخرت است و ما هم در وزارت ورزش تلاش می‌کنیم همراه و حامی این عزیزان باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مجمع عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به ریاست معاون فرهنگی و ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس کمیته ملی المپیک، فاطمه هاشمی رئیس فدراسیون، سیدمحسن موسوی دبیر و سایر اعضا مجمع برگزار شد. 

سید محمد شروین اسبقیان در این مجمع و در جملاتی گفت: خدمت در این فدراسیون و هیات‌های استانی ارزشمند، مقدس و ذخیره آخرت است و همه ما نسبت به جامعه هدف و ورزشکاران این فدراسیون مسوول هستیم.

وی ادامه داد: نفراتی که در این مجموعه کار می‌کنند و ورزشکاران عزیز ما، انگیزه و تلاش مضاعفی برای موفقیت دارند که باید به همه آنها خدا قوت و خسته‌ نباشید بگویم. فعالیت در این حوزه یک کار جهادی و خاص است که بی‌شک مورد توجه حضرت حق قرار خواهد گرفت.

معاون فرهنگی و ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: وزارت ورزش همواره در کنار قهرمانان و ورزشکاران بوده و خواهد بود و با توجه به شرایط خاصی که در این فدراسیون وجود دارد، نگاه ویژه‌ای به قهرمانان این فدراسیون داریم. در این مجمع خواسته‌های روسای هیات‌های استانی مطرح شد و در وزارت ورزش تلاش خواهیم کرد تا طبق قانون و با تاکید بر حمایت‌های لازم، مشکلات قهرمانان را حل کنیم.

اسبقیان گفت: در این فدراسیون ورزشکاران ما در رقابت‌های جهانی با قهرمانانی که در سطح خود هستند رقابت کرده و کمیت مسابقات برگزار شده، مانند المپیک است و شاهد حضور تعداد بالایی از ورزشکاران در رده‌های مختلف هستیم که بدون شک رقابت‌ها را سخت و نفس‌گیر می‌کند. خوشبختانه وزیر ورزش با توجه به اینکه تمامی مراحل مربوطه را طی کرده و شناخت کاملی نسبت به بخش‌های مختلف ورزش دارد، نگاه مناسبی به فضای موجود داشته و ما در این وزارتخانه تلاش خواهیم کرد تا مسیر قهرمانان هموار گردد.

او با اشاره به اینکه برای پرواز نیاز به دو بال قهرمانی و فرهنگی داریم یادآور شد: اگر بخواهیم در مسیر درست حرکت کنیم باید به هر دو مقوله نگاه ویژه‌ای داشت که خوشبختانه در این فدراسیون بر اساس همین شرایط فعالیت می‌شود. با توجه به اینکه اعتبارات نسبت به سال گذشته رشد داشته، امیدواریم روند فعالیت‌ها سرعت یابد. از سویی دیگر در این مجمع گزارش مالی و حسابرسی هم مطرح شد که شفافیت موجود نشان می‌دهد فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در شرایط خوبی به سر می‌برد و آرامش در این مجموعه حاکم است.