یکشنبه سی و یکم تیر ماه
به مناسبت میلاد حضرت قائم و نیمه شعبان

رقابت های آنلاین شطرنج بانوان ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا برگزار می شود

فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به مناسبت نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی (عج) رقابتهای آنلاین شطرنج بانوان را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، مسابقات بانوان روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ فروردین و از ساعت ۱۵:۰۰ خواهد بود.

مسابقه رپید در سایت لیچس به صورت انفرادی، برای بازیکنان دارای ریتینگ زیر ۱۴۰۰ و بدون ریتینگ برگزار خواهد شد و سیستم قرعه کشی مطابق با سایت لیچس ( سیستم سوئیس ) می باشد.

مسابقه رپید ریتد با تایم ۱۵ دقیقه + ۵ ثانیه پاداش و مدت زمان استراحت بین هر دور مسابقه ده دقیقه در نظر گرفته شده و مسابقات در ۵ الی ۷ دور برگزار خواهد شد اما درصورت حضور کم شرکت کنندگان، تعداد دور مسابقات به طور خودکار توسط سایت تغییر پیدا کرده و برگزار کننده دخل و تصرفی در آن نخواهد داشت. (در صورت هفت دور ۴ دور روز اول و ۳ دور روز دوم از ساعت ۱۵:۰۰ برگزار می شود) . در مسابقه ۷ دوری ، روز اول ۴ دور و روز دوم ۳ دور پایانی برگزار خواهد شد و در مسابقه ۵ دوری ، روز اول  ۳ دور و روز دوم ۲ دور می باشد.

با توجه به محدودیت های سایت لیچس پوئن شکنی سونه بورن برگر لحاظ می شود، در صورت تساوی برگر رویارویی بین دو بازیکن ملاک رتبه خواهد بود که توسط داور مسابقه انجام می شود.

نحوه امتیاز دهی سیستم سوییس نیز به این شرح خواهد بود.

هر برد ۱ امتیاز ، مساوی نیم امتیاز و باخت صفر امتیاز

ورزشکاران باید در سایت لیچس اقدام به ثبت نام کاربری کنند ( مراحل و نحوه ثبت نام کاربری به مدیریت برگزاری مسابقات ارسال شده است )

شرکت کنندگانی که نام و نام خانوادگی حقیقی خود را در پروفایل لایچس درج نکنند از لیست رده بندی حذف شده و چنانچه به هر علتی اکانت فردی بسته شود مقام بازیکن مورد نظر لحاظ نخواهد شد و بازیکن حق شرکت در تمامی مسابقات آتی را نیز نخواهد داشت. سایر موارد پیش بینی نشده نیز مطابق با قوانین سایت خواهد بود.

در پایان این رویداد، پس از بررسی سرداور نفرات برتر معرفی خواهند شد.

عدم ارسال مشخصات دقیق و آیدی بازیکنان در سایت لیچس به مسوول برگزاری به منزله انصراف از رده بندی تلقی خواهد شد و بازیکنان باید ۳۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه در بخش خود حضور یابند.

ورزشکاران موظف بوده نسبت به رعایت بازی جوانمردانه، اهتمام ورزند.